Outfit ze 14.5.2013

Tak jak jste si užili dnešní den? Já jsem byla naposledy v tomto týdnu ve škole a pak už jen nákupy.. Budu mít svátek, tak jsem od babičky dostala za úkol, abych si nakoupila dárky :) Teď už jsem konečně doma a odpočívám, protože jsem šíleně unavená.
Zítra dopoledne jedeme s kamarádkou na výlet a odpoledne mě čeká stříhání. Tak mi můžete večer zkritizovat novou délku :D :))
Outfit jsem vybrala výrazný, protože po včerejšku mi trocha něčeho blýskavého chyběla :D:)) Sukýnku jste už na fotce viděli, ale je moje oblíbená, takže ji určitě nevidíte naposled! :)
Pěkný zbytek dne:)

sukně Asos.com, halenka a náušnice H&M, kabelka LS bags, hodinky Esprit, balerínky z tržnice, perličky - dárek od přítele9 komentářů:

 1. Ta sukně je vážně famozni! ♥

  OdpovědětVymazat
 2. sluší ti to:) btw. můžu se zeptat jaké máš vlasy? takhle z fotek to vypadá jako hodně jemné, stejně jako já a uplně je proto nesnáším:D

  OdpovědětVymazat
 3. Anet, promiň, jestli to je moc troufale, ze te oslovuji jménem, ale máš úžasný vkus a ta sukynka je moc pěkná. Sluší ti :) na každý tvůj post se vždy moc těším. M.

  OdpovědětVymazat
 4. Cool outfit! -and blog!!!:)

  Greetings from www.by-otto.com

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, můžu se tě zeptat, kdy jsi kupovala tu halenku, je skvělá. Zajímalo by mě, zda je ještě k dostání. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji vám! :))
  Anonym: jemné a řídké.. taky je "miluju" :D
  Míša: jejda, vůbec není! :) Jsi zlatíčko, vždycky mě komentáře od Tebe hrozně potěší, děkuji :)
  Nela: ahoj, halenka je kupovaná minulé léto, takže se obávám, že už ji neseženeš :(

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, máš nádherné nohy. Nejprve jsem si myslela, že máš lodičky, ale ty je máš tak úžasné i s balerínkami! Překrásně rovné a dlouhé, o takových si můžu nechat jen zdát :).

  http://marketabartova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥