Přeskočit na hlavní obsah

Outfit ze 13.5.2013

Znáte to, když se máte něco naučit, ale je toho šíleně moc? Vždycky si říkám, že to ani nemá cenu, že to stejně nezvládnu.. jenomže něco mi říká, že se prostě nemůžu vzdát a tak třeba dva dny před zkouškou nespím a jen doháním a doháním.. Nervy mívám běžně, ale z myšlenky na ústní zkoušku se mi vždycky udělá 100x hůř :D Každopádně tentokrát to všechno stálo za to a asi nejhorší předmět je úspěšně za mnou :)
Ale teď už k dnešnímu outfitu. Snažila jsem se, aby byl elegantní, ne příliš výrazný.
Co myslíte, vybrala jsem správně? A jak ke zkouškám chodíte vy? :)








trenčkot, psaníčko, náušnice H&M, šaty Next, lodičky F&F



Komentáře

  1. Any mas krasnou postavu, drzis nejakou dietu? M.

    OdpovědětVymazat
  2. pekný blog, aj outfit :)

    ak chces zapoj sa do mojej GA
    http://mimslady.blogspot.sk/2013/04/prva-giveaway-na-uvitanou.html

    OdpovědětVymazat
  3. Super, ke zkouškám ideální outfit! Moc ti to sluší:)

    OdpovědětVymazat
  4. Děkuji vám! :)
    MimsLady: moc ráda se zúčastním :))

    OdpovědětVymazat
  5. Máš nohy až do nebe :) Šaty jsou skvělý, sluší ti :)

    OdpovědětVymazat
  6. Krásne šaty! Máš neskutočné nohy ;)

    http://margifashion.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !