Lifestyle

Poslední dobou skoro na každém blogu vidím články týkající se zdravého životního stylu. Napadlo mě, se k nim také připojit, ale pak jsem si uvědomila, že můj životní styl je všechno, jen ne zdravý :D Jsem zvyklá spát zhruba 5 hodin denně, neumím si představit den bez smaženého jídla a sport je pro mě španělská vesnice (to by vám potvrdili i všichni bývalí učitelé tělocviku, kteří měli tu čest mě vidět v akci :D)
Zhruba dva roky zpátky jsem si velmi zakládala na tom, abych pravidelně a zdravě jedla, cvičila jsem.. ale váha snů pořád nikde..
Loni jsem nastoupila na VŠ.. na pravidelné jídlo už nebyl čas, když jsem navíc došla pozdě ze školy, už se mi nechtělo ani cvičit.. Váhu jsem přestala řešit, ale pak jsem si všimla, že staré věci jsou mi větší a když nakupuju, tak mi lépe sedí velikost XS než S..
A co chci vlastně tímto článkem říci?
Netýrejte se dietami, jezte na co máte chuť.. Pokud vás to baví, cvičte.. ale hlavně se smiřte s tím, co máte :) Každý z nás geneticky tíhne k určitě postavě.. buď se z ní můžeme trápit, nebo se s ní naučit žít a mít ji rády. Protože to, jak se cítíme ve svém těle, vidí i naše okolí :)
Tímto článkem jsem chtěla také reagovat na pár "rýpavých" komentářů, které se tady objevily k mé postavě :) Jím, jím velmi často a ráda ;)
A jak jste se svým tělem spokojené vy?10 komentářů:

 1. Prima článek :o) hlavně bych nikdy kvůli chlapovi nehubla, nebo se trápila dietami. Přece nás maj mít radí takové jaké jsme :)))) a když už chci shodit, tak vyřadím sladké. mastné a hýbu se více.. a jsme na tom stejně. Miluju čokoládu, gumídky atp. :DD ale krotím se.

  OdpovědětVymazat
 2. No moc spokojená nejsem, ale snažím se s tím něco dělat, ale pravdou je, že si také den bez smaženého jídla nedokážu představit

  OdpovědětVymazat
 3. Míša: nejsme my vážně dvojčata? :D
  Monička: zakázané ovoce chutná nejlíp :D :))

  OdpovědětVymazat
 4. Máš hezkou postavičku ty si můžeš mlsání dovolit :)
  http://mylifebymari.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Rýpavých komentářů si nevšímej, to je jen závist! Postavu máš dokonalou, jako modelka :)

  PS: Založila jsem si stránku na fb, budu ráda, když mě podpoříš :) tady

  OdpovědětVymazat
 6. Niky: děkuji, to je milé :)) kuknu tam ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Musím uznat, že si to napsala moc pěkně :)!Já osobně chodím běhat nejen díky postavě, ale taky kvůli tomu, že mě to prostě baví. Kamarádky to nechápou jak mě to může bavit, ale jjá se u toho dobře odreagovávám a navíc se po něm nejlépe hubne :).

  OdpovědětVymazat
 8. není nic lepšího, než si formovat postavu tím, co tě baví :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥