New pieces..

Dneska jsem se vrátila z VŠ, byla na "rande" s nejlepší kamarádkou z gymnázia, pak návštěva u babičky a rychlé nákupy..Takže se omlouvám, že dneska nepřibude žádný outfit, ani recenze.. Ale alespoň se s vámi v rychlosti podělím o mé nejnovější módní úlovky :)
Špičaté botky moc v oblibě nemám, ale těmhle uděluji výjimku, protože jsou celé třpytivé a navíc dělají krásné nohy :).. Podpatek také není nejvyšší, tak třeba jsem konečně našla ty pravé "taneční" boty na plesy :D ..
Dříve jsem milovala růžovou a muselo to být jasné každému, kdo mě potkal..růžové kalhoty, tričko, bunda.. hotová reklama na cukrovou vatu :D Ale jak šel čas a já jsem byla starší, začala jsem se růžových kousků postupně zbavovat, až mi zůstaly jen jedny růžové kalhoty (nedostatek růžové si kompenzuji na pokoji, ve kterém je růžové všechno, co jen jde :D).
Jenomže poslední dobou mě to k růžové zase nějak táhne a řekla jsem si, že pár růžových kousků neuškodí, když je zkombinuji s něčím "klidnějším" a tak se můj šatník rozrostl hned o dva růžové poklady - šaty a sáčko.. U šatů jsem absolutně nadšená z "kříže" na zádech a doufám, že mi u úterního zápočtu přinesou štěstí :D
A jakpak se líbí vám? :)


lodičky a sako H&M, prstýnek Takko, šaty Rare
0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥