#festivaloutfit ♥

summer festivalKdyž jsem se dozvěděla o nové blogerské výzvě, jejímž úkolem je vytvořit soutěžní koláž na téma letní outdoorové dobrodružství, hned jsem se pustila do práce! Protože se jedná o hodně volné téma, hned jsem měla jasno, že outfit, který budu tentokrát tvořit, bude festivalový ♥ . Je to už pár let, co jsem byla naposledy na hudebním festivalu a moc ráda bych se na nějaký zase podívala, ale protože mě nikde žádná z kapel vyloženě neoslovila, řekla jsem si, že peníze za lístek využiju na potřebnější věci a svoji návštěvu jsem tak zase odložila :)).. Přesto jsem si ale nenechala ujít outfity, které se objevily na festivalech všemožně po světě, kdy jsem nad některými jen nechápavě pozvedla obočí a jiné bych naopak brala všemi deseti! :D (schválně.. který ze "slavných" outfitů byl podle vás ten nejvíc top? :))
Outfit, ve kterém bych na festival vyrazila , jsem vytvořila z produktů značky Regatta a Dare2be, které jsou zaměřené na sportovní a volnočasové oblečení (což bylo podmínkou výzvy), a doplnila je kousky, které naopak tolik sportovní nejsou, abych outfit trochu odlehčila, protože nejsem zrovna žádná "sporty girl" :D :)).
Tuším, že většině možná nebude sedět kombinace dvou zvířecích vzorů (nebo zvířecí vzory jako takové? :D), ale já se jich naopak nenabažím asi nikdy! A i když je spolu běžně také nekombinuji, v tomto případě se mi výsledek opravdu líbí a věřím, že konkrétně gumáčky bych využila nejen na festival, ale vesele bych v nich brázdila i město! :D :)) Ale přestože jsem z gumáků tak unešená, nikdo z nás přece na festivalu nechce ošklivé počasí, takže jsem přidala také alternativu ve formě sandálů. A stejně jsem to udělala i u kalhot - kraťásky na prosluněné odpoledne, legíny na večer, až se ochladí.. batůžek je přece dost velký, tak proč toho nevyužít!? :D :))
A jak se outfit líbí vám? Byli jste letos na nějakém festivalu? V čem jsme vyrazili? :))

2 komentáře:

 1. Já jsem letos na žádném festivalu nebyla :) Tvůj outfit je vážně super, ty gumáčky jsou rozkošné :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 2. Nice sunglasses :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥